Darmowa karta kredytowa bez bik!

Darmowa karta kredytowa bez bik? Czy to jest możliwe? Dowiedz się więcej o wspaniałej możliwości na pozyskanie dodatkowej gotówki.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie korzyści niesie za sobą darmowa karta kredytowa bez BIK, koniecznie przeczytaj ten post.

W dobie kryzysu, kiedy trzeba szukać przeróżnych rozwiązań na pozyskanie dodatkowych środków finansowych, ciężko jest zwłaszcza osobom, które mają problemy finansowe i widnieją w bazach dłużników. Z pomocą przychodzi wspaniały projekt wywodzący się z Czech, a mianowicie Twisto!

Czy możliwe jest aby uzyskać kartę kredytową z kwotą między 300, a 10 000 zł mając już na głowie komornika? Tak, jest to możliwe! Twisto nie sprawdza polskich baz dłużników, a więc jest to świetna okazja do tego, aby bez większych formalności otrzymać dodatkową gotówkę na zakupy.

Wystarczy prosta rejestracja i weryfikacja, a po skończonym procesie rejestracji trzeba zaczekać na wiadomość o przyznanym limicie na karcie kredytowej, którą za ok. tydzień czasu otrzymuje się pocztą tradycyjną. Karta jest zupełnie darmowa pod warunkiem regularnych spłat. Można również przenieść płatność na kolejny miesiąc korzystając z usługi zwanej “elastyczna spłata”.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy i chcesz sprawdzić jak fantastycznie można korzystać z nowego udogodnienia jakim jest darmowa karta kredytowa bez BIK, kliknij tu.