Twisto – darmowe 50 zł

Przedstawiamy twisto, czyli innowacyjną usługę płatniczą, która jest nowością na polskim rynku. trwa promocja dzięki której można otrzymać 50 zł za darmo na zakupy!

Twisto jest usługą, pozwalająca na robienie zakupów z odroczoną formą płatności. Podobnie jak karta kredytowa, ale w zdecydowanie prostszy i bardziej przyjazny sposób, a co ważne – bez odsetek! Do konta można zamówić bezpłatną kartę MasterCard i płacić w każdym sklepie!

Limit o jaki można wnioskować przy rejestracji w Twisto to przedział od 300 zł do 10 000 zł.

Konto w Twisto mogą założyć również osoby bez zdolności kredytowej lub z negatywnymi wpisami w BIK (BIK, póki co, w ogóle nie jest sprawdzany!)

bonus od twisto za rejestracje konta

Jak otrzymać darmowe 50 zł na zakupy?

Wystarczy się zarejestrować i przejść pomyślnie weryfikację. Rejestracji można dokonać przez formularza na stronie Twisto.

Po wypełnieniu formularza należy przesłać wymagane 1 zł w celu weryfikacji. Kwota ta zostanie zwrócona po pomyślnej weryfikacji konta.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie bezpłatnej karty do konta Twisto, będzie trzeba na nią czekać ok. 7 – 14 dni. Po otrzymaniu karty można dokonać synchronizacji z Google Pay czy Apple Pay, co znacznie ułatwi i umożliwi płacenie telefonem.

Ważne! Aby uzyskać bonus należy wprowadzić kod promocyjny: 50PLNFREE

ZAKUPY z Twisto

Twisto umożliwia zakupy bez konieczności użycia karty w kilkuset sklepach internetowych z wdrożoną płatnością Twisto Pay.

Załóż konto już dziś! #Twistuj

 

POLECAJ I ZARABIAJ

Gdy już Twoje konto będzie aktywne, możesz dalej polecać Twisto i zarabiać. Za każdą osobę, którą polecisz otrzymasz 50 zł, a osoba, która z Twojego polecenia założy konto w Twisto również otrzyma bonus w wysokości 50 zł!